Hotel SUSSY Falcade

je starší apartmánový  hotel, umístěn přímo na svahu v  nadmořské výšce 1980 m v lyžařském areálu Trevalli. Má vlastní jídelnu a bar, kulturní místnost s televizí,( sauna, pára, vířivka a  fitcentrum nebyly v roce 2019 majitelem uvedeny do provozu a není jisté, že budou v roce 2020 fungovat)  a miniklub pro děti. Ve po celém hotelu je k dispozici zdarma velmi pomalá  WiFi. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci s dětmi, tak pro organizování lyžařských kurzů pro školy. Okolní terény s více jak 90 km upravovaných lyžařských tratí uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Permanentka platí do tří lyžařských areálů (29 vleků a lanovek), z nichž dva jsou dostupné kaskádou lanovek přímo z hotelu a jeden skibusem.

Ubytování 

Dvou až pětilůžkové pokoje, koupelna, kuchyňský kout - vybavený základním nádobím, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Povlečení, ručníky a osuška je v ceně, prostředky na mytí nádobí je nutné mít vlastní. Na každém pokoji je televize s českými programy (Nova, Prima a ČT). Pokoje jsou přichystány k předání v den nástupu dovolené od 15,00 hod., poslední den je nutné je opustit do 9,30 hod. I první a poslední den je možno lyžovat a k převlékání lze využít společenskou místnost. Před odjezdem je k dispozici sprcha v relaxačním centru. Po celou dobu Vašeho pobytu na hotelu je přítomen český delegát.

Strava

Pravděpodobná možnost stravování na hotelu SUSSY v sezoně 2019/2020

Po podepsání nájemní smlouvy s majiteli hotelu budou možnosti a ceny stravy upřesněny a v  cestovní smlouvě budou pravděpodobně tyto čtyři způsoby stravování :

Polopenze

V současné době se nám podařilo snížit původní cenu z 38 EUR na 25,- Eur za den.  Děti do 3 let zdarma, děti 3-12 let 17,5 EUR.

V tomto případě stravování by se jednalo přibližně o podobnou rozmanitost jídla, na jakou jsme byli zvyklí v minulosti (bez vína a zákusku). To jepolévka, těstoviny, hlavní jídlo a salátový bufet.

 

 Jen snídaně

Za cenu 10,- EUR by snídaně vypadala asi takto:

Káva ,čaj z automatu, cereálie,a na Vašem stole by bylo přichystáno máslo, marmeláda, brioška, 2 bulky, pár plátků sýra a salámu nebo šunky, juice a jogurt na osobu.

 

Jen večeře

               Je možné chodit od 18,30 do jídelny k vyhrazeným stolům pro klienty, kteří si objednají z jídelního lístku a zaplatí přímo na místě v EUR. Jídelní lístek je přiložen jako příloha.V tomto

případě zaškrtněte v Cestovní smlouvě jen večeře a my Vásjen nahlásíme v restauraci, aby s Vámi počítali již od prvního dne.

 

Bez stravy možnosti :

 

          Stravování dle jídelního lístku

V restauraci hotelu SUSSY nám slíbili 5% slevu z cen na jídelním lístku. Při této variantě bude otevřena restaurace v době od 8,00 – 9,00 hod. a večer od 18,30 – 19,30 hod. a budete platit jen to, co si objednáte. Například jen čaj nebo káva, obložená bulka, senvich nebo croasant (máslo , marmeláda 50 centů, Brioška 1.20 Eur, bulka 50 centů, káva 1,20 EUR, čaj 1.50 RUR) a k večeři třeba jen primo od 7,50 EUR nebo sekondo od 10,- do 18,- EUR. Jídelníček bude na stole i v češtině. Tento způsob stravování si objednávat dopředu nemusíte, stačí se jen orientačně nahlásit po příjezdu na hotel. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, zaškrtněte v Cestovní smlouvě kolonku bez stravy

 

          Vlastní vaření

Na hotelu bude možnost si ze dne na den objednat na ráno pečivo (bulky, chleba, croasanty) za režijní ceny od velkoodběratele a snídaně a večeře si připravovat na pokoji. K tomuto účelu budou lépe vybaveny pokoje potřebným nádobím.

 

           Kombinace výše uvedených

U této varianty je možné třeba první dva dny vlastní strava a pak na místě po příjezdu na hotel třeba objednat polopenzi nebo snídaně na poslední dny.

Volný čas

Pro posezení s přáteli je k dispozici velká televizní místnost. Součástí hotelu je i  herna pro děti.  V případě zájmu organizuje delegát programové večery.

TESERA CLUB: Poplatek 250,- Kč na osobu je zrušen, neboť sauna pravděpodobně nebude v provozu. 

Lyžování

Téměř 100 km sjezdovek leží ve třech údolích. Oblast Falcade a San Pelegrina je možné projet od hotelu přímo na  lyžích, do oblasti Moeny jezdí skibus (zpáteční lístek 3,- EUR) z parkoviště u kabiny na Margaritu. Český lyžařský instruktor zajišťuje výuku lyžování nebo snowbordingu –  lekce za 10,- EUR. Vleky jsou v provozu od 9,00 hod do 16,00 hod.(od  února do 16,30 hod.).

Doprava

Vlastními auty – Parkoviště přímo u hotelu.

Autobusem – Odjezd autobusu z Hodonína je vždy večer před uvedeným dnem nástupu od tělocvičny ZŠ Očovská. Po dohodě lze nastoupit i na trase a to v Hodoníně u vlakového nádraží, u Billy v Břeclavi nebo u benzínové stanice Agip v Mikulově.